Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

Dacia 1410 Sport

Aurash - - Dacia Sport

Superb exemplar !! intotdeauna mi-au placut Dacia sport si Dacia Liberta si Dacia 1309 un fel de breck papuc , au fost mai diferite ! S-a ai grija mare de Sportiv !

Hyundai Accent 2008

Aurash - - Hyundai

Salutare . La masina s-a schimbat tot inafara de ulei la cutia de viteze, nu necesita nimic .. Doar un alt abreaj ... o sa vina si ala curand !! Va salut !!

Hyundai Accent 2008

Aurash - - Hyundai

Pe 14 luna aceasta o sa se schimbe urmatoarele : -Rulmenti fata -Telescoape spate -(poate) bucsile fata -schimbat ulei cutia de viteze/sau completat :-?? -placheti frana fata -Saboti frana de mana spate

"Caricaturile" mele

Aurash - - Cafenea

youtube.com/watch?v=fSRgQbqzF9…9su-gCVZV7eeWlyA&index=43

"Caricaturile" mele

Aurash - - Cafenea

Altul !! youtube.com/watch?v=PXYvM0Cpzt…9su-gCVZV7eeWlyA&index=41 Like/share/ subscribe ! Multumesc !!

Hyundai Accent 2008

Aurash - - Hyundai

La mine a trecut toata aproape, azi a plouat.. Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Ford Mondeo MK II 16v Terror *BGracing*

Aurash - - Ford

Nici nu trebuie :))) Sa te bucuri de ea !! Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Poate mai stiti superbul vecinului ! tot la poarta mea zace .. l-a mai si lovit El fiind prima masina in spatele unui autobuz aflat in statie , a vrut sa depaseasca avand in spate coloana si nu s-a asigurat, iar unul a depasit coloana si l-a acrosat Vecinul meu a ramas foarte surprins cand politia l-a scos tot pe el vinovat .. Masina e in stadiul asta de vreo 3 luni .. a fost botul facut praf a fost reparata dar mai are farul care valoreza jumatate din valoarea toatala a reparatiei

"Caricaturile" mele

Aurash - - Cafenea

youtube.com/watch?v=OQUMUSiGADs unul nou Like/ Share/ Subscribe !!

Hyundai Accent 2008

Aurash - - Hyundai

A ajuns zapada pe la mine, masina se comporta excelent, stie sa se si distreze Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

"Caricaturile" mele

Aurash - - Cafenea

youtube.com/watch?v=TCINcxcgDt…=FLx1TJL79su-gCVZV7eeWlyA Un share , like ceva nu strica Vizionare placuta !! Salut

Aurash - - Ford

Bun asa !! Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Succes cu planurile pe 2016 La multi ani !! Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Hyundai Accent 2008

Aurash - - Hyundai

Iarna? La noi ieri au inceput temperaturile sub 0 grade, ieri am pus jantele cu cauciucuri de iarna , acum sa ma obijnuiesc cu zgomotul cauciucurilor de iarna. Masina in rest merge binisor. Singura buba masini este la servodirectie,. Am servo electric si de 2 ori mi s.a aprins martorul in bord de la el si e tare greu volanul fara.. trebuie oprit motorul si dat iar cheie si isi revine.. nu stiu ce ar avea, dar cred ca o sa o duc la reprezentanta sa.mi zica ce ar avea.. Trimis de pe al meu SM-G350…

"Caricaturile" mele

Aurash - - Cafenea

Foarte curand o sa postez un nou videoclip ! poate maine sau la anul ! Sarbatori fericite !!

Hyundai Accent 2008

Aurash - - Hyundai

Nu sunt asa pasionat, dar imi place sa se auda putin "mai mult bass" In casa am doar un bass si 5 boxe in camera.. putinel :)) Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Hyundai Accent 2008

Aurash - - Hyundai

Salutare!! Masinuţa mea a facut 90.000 km, merge ca un vis, o sa o pregatesc de iarna Revizie, tablele cu cauciucurile de iarna si sa speram ca iesim mai bine in primavara: lupe+xenon+farul modificat, bass+statie, cotiera interior, poate alte jante.. planuri sunt destule, timp sa fie :)) Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Aurash - - Ford

Pai ce se intampla? Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Old school Dacia 1300

Aurash - - Dacia 1300 și 1310

Foarte frumoasa !! Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk

Aurash - - Ford

Ar fi fiţă masina asa,portbagajul plin de basi Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk