Search Results

Search results 1-20 of 150.

Opel Tigra A

EclipseTM - - Opel

Together...

Opel Tigra A

EclipseTM - - Opel

Just got Real.. va urma...

NLC Photography

EclipseTM - - Coltul fotografului

Teaser!!!!!

Seatul meu

EclipseTM - - Seat

Quote from crisanmarius: “Foarte frumos Seatul ;), chiar arata excelent, desi nu sunt mare fan al masinilor tip hatchback (desi acest Seat nu este neaparat hatchback). Jantele se potrivesc foarte bine. Care este motivul vanzarii Loganului ? Clientii sunt mai atrasi de Seat ? Cum se "simte" Leonul pe drum, comparativ cu Loganul ?Mai asteptam poze si actualizar” leon-ul este hatckback. Felicitari pentru achizitie. sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente neplacute

Astra GTC all the way!!! nu te uita dupa consumul dat de producatori .. fiecare persoana conduce altfel. are alt stil de condus.. tu fiind si la inceput.. neavand o masina nu ii vei scoate primele luni un consum constant.. intotdeauna va varia in functie de cum conduci tu..

NLC Photography

Venice Italy 2015

My carrr!!!

EclipseTM - - Daewoo Tico

Noutati ceva? ai reusit ceva cu suspensia?

Ford Mondeo 1,8 16v Zetec

EclipseTM - - Ford

se aude super.. Nu sunt cam grele boxele pentru placaj? de la vibrati ar putea sa se uzeze.. ai putea sa pui ceva fibra de sticla pe partea inferioara pentru o intarire.

Hyundai Accent 2008

EclipseTM - - Hyundai

Quote from Aurash: “Multumesc ! Am o problema cu casetofonul este de la pionner mp3, nu imi mai citeste multe cd-uri , imi da eroare .. sau daca merg mi se aud intrerupt am incercat multe viteze cand am facut cd-urile 8x,16x,24x,32x,48.. si imi merge doar un cd mai vechi si doar 40 de melodii dupa el restul se aud intrerupt Momentan mi-am luat modulator Poate a mai patit cineva ceva asemanator!” dvd-rw'ul sau Nero.. am patit si eu problema asta.. la mine era de la nero. incearca sa faci un cd de…

Hyundai Accent 2008

EclipseTM - - Hyundai

Numai lucruri bune vad aici!!

EclipseTM - - Ford

Quote from danyel88: “ daca tot esti din TM iarna banuiesc ca mergi in Straja nu ?” da... nu foarte des.. dar da..

EclipseTM - - Ford

Quote from danyel88: “incerc sa fac un video care sa suporte aicia sa vedeti ce poate bestiutza aia mica de statie cu toate 4 boxe :))” posteaza pe youtube.. ce configuratie ai acum?

Majoritatea care il vor/plang pe ceausescu sunt acei care pe vremea lui erau ceva..iar acum nu au facut fata schimbari.. daca spuneti ca acum e coruptie si magarari dianstea.. Ganditiva ce ati putea face pe vremea aia cu 2 perechi de blugi o cafea si niste tigari bune.. Legat de bani . Mai simplu.. cei care il plangeti pe ceausescu spuneti ceva de genu " daca era, aveam bani dar nu aveam ce sa facem cu ei." Nici un regim nu e bun sau rau.. toate au parti bune si parti rele.. trebuie doar sa te a…

Vw Golf Mk5

EclipseTM - - VW

Quote from crisanmarius: “Frumos Golful Diesel ? Km? Nu am înțeles exact.. este mașină de serviciu ? mașina de zi cu zi ? Ce ai vrut sa spui prin daily divern ? ( poate daily driven ?)” greseala gramaticala.. masina de zi cu zi.. benzina. Diesel-ul pentru Timisoara este inutil la fel consider si pentru alte orase mari..

Vw Golf Mk5

EclipseTM - - VW

Prezint daily driven-ul meu... Este vorba de un Vw Golf Mk5 din 2005.. Momentan stock dar incet incet va lua forme si el.. atasez mai jos niste imagini! romaniancar.com/forum/index.ph…8a0797192e7ad3c5a4a8bf9a6romaniancar.com/forum/index.ph…8a0797192e7ad3c5a4a8bf9a6 Cam astea ar fii pozele.. cu ea din exterior.. romaniancar.com/forum/index.ph…8a0797192e7ad3c5a4a8bf9a6romaniancar.com/forum/index.ph…8a0797192e7ad3c5a4a8bf9a6

Hyundai Accent 2008

EclipseTM - - Hyundai

Quote from Aurash: “S-a schimbat pompa de ambreiaj, am gasit originala cu 220 lei si aftermarket era 200 lei, merge.. acum motorina si drum intins, duminica noaptea plec iar spre Bucuresti Se merita module pentru semnalizari sa stea tot timpul aprinse pt accent-ul meu? Am gasit in Bucuresti la un magazin cu piese "tuning" pe net cu 40 lei si daca tot ajung as vrea sa le iau.. Trimis de pe al meu SM-G350 folosind Tapatalk” 1. banuiesc ca ai luat pompa de ambreaj OEM nu? 2. Dece ai vrea sa ai apri…

NLC Photography

....

NLC Photography

Simple things make the world great!!

sunt de parere ca ar trebui concentrata atentia pentru a atrage un numar mai mare de vizitatori.. decat numarul de articole care nu le citesc foarte multe persoane..