Search Results

Search results 1-20 of 130.

Dacia Nova

TaZzY E30 - - Dacia Nova și SupeRNova

Salutari!! Va anunt ca nova este de vanzare. pentru mai multe detalii,0722864268. motivul vanzarii este un nou venit,si anume o Dacia Sandero 2015,1.2 16v

Dacia Nova

Ambele 5are au fost taiate si dezmembrate din lipsa fondurilor,plus ca va pica inmatricularea in BG....

Dacia Nova

Din pacate,finalul nu mai este,din motive financiare! Ieri,fiind frumos afara,am mai stat putin pe la nova.Am o problema la macaraua de la geamul dreapta.Dat fiind ca e electrica,nu imi ridica geamul cum trebuie.Nu pot sa imi dau seama de la ce ar fii....inca ma mai gandesc la o solutie.si trebuie neaparat sa ma apuc de ea,pe parte de tinichigerie o sa urc si pozele maine:D

Ce telefon aveti?

TaZzY E30 - - Cafenea

Am trecut acum la Vodafone Smart 4 Max.....Destul de bunicel

Idei de rank-uri ?

TaZzY E30 - - Sugestii

Hristos a inviat.Bimmer sa fie!

Imagine la semnatura

TaZzY E30 - - Probleme

De asta intrebam daca se poate pune...ma gandeam ca e vreo setare ascunsa sa o iei din PC si sa ii dai upload

E30 Fest 2k15 - 26 - 28 iunie 2015

TaZzY E30 - - BMW

BMW E30 FEST 2015 AZUGA 26 -28 IUNIE , CLUBUL BMW E30 ROMANIA anunța evenimentul care va avea loc la baza pârtiei de sky , vor fi doua zone , zona 1EXPO (gazon) si zona 2 DEMO (parcare 5000m betonata), distanta între zone este de 50 m , cazarea este lângă eveniment , pensiuni , hotel de 2 , 3 , 5 stele.pretul de cazare este negociat sub prețul de la Recepție In zona 2 se vor desfășura demonstrații si concurs DRIFT , BURN etc ( vom avea piloți de drift si un concurs de amatori) avem autorizatie ,…

Imagine la semnatura

TaZzY E30 - - Probleme

Se poate face ceva in legatura cu asta:D?

ipocars.com/vinfo/renault/mega…_grand_tour_eco-2008.html

da,ai dreptate.Dar ....ceea ce am scris mai sus ,referitor la matiz: Am plecat cu un amic cu matizul de 1 mai,si atata am reusit sa facem cu un plin,si 5 oameni in masina( Bucuresti - Constanta iar la intoarcere am venit pe langa granita,pe la Adamclisi) Iar cu tico-ul,am plecat cu familia(eu,mama,tata,sora mea,prietena mea,si cateii[2 pekinezi]) si am facut cu un plin Bucuresti - Pitesti - Curtea de Arges - Transfagarasan - Fagaras - Azuga-Ploiesti - Bucuresti.CU UN SINGUR PLIN!

Renault megane,1.5 dci,break,pe autostrada,2,8 - 3.0/100 km masina fiind a unui prieten,si foarte ingrijita,din toate punctele de vedere

Telefoane !

TaZzY E30 - - Talcioc

Salutare,cumpara de pe aici cineva telefoane pentru piese??

Vand VW Vento 1.9 TD

TaZzY E30 - - Automobile

UPP!

E-boda sau Allview ce alegeti?

TaZzY E30 - - IT

Allview!!! pentru ca,moai nou,la telefoane,multe piese sunt de provenienta samsung!

Nu se merita matizul.Cu un matiz bine intretinut,cu un plin faci 650 de km.In plus,matizul nu e la fel de stabil pe sosea Tico este mult mai ok...din mai multe puncte de vedere,inclusiv al consumului!

Idei de rank-uri ?

TaZzY E30 - - Sugestii

nu am gasit rank-ul legat de BMW.A disparut?:))

Bucuresti

TaZzY E30 - - Bucuresti

Am inteles.dar si la rond la 23 e frumos....mai ales ca ai unde sa stai...e liniste,nu e haos...

Bucuresti

TaZzY E30 - - Bucuresti

golf club la tribunal in spate....mai sunt intaniri diverse la roa,ikea...

Bucuresti

TaZzY E30 - - Bucuresti

Sau mai nou,la rond la 23,langa arena nationala:D

Vand VW Vento 1.9 TD

TaZzY E30 - - Automobile

Vând sau schimb Volkswagen Vento, an 1996, 1.9 TD. Mașina foarte bine întreținută , are absolut toate cărțile din fabrica, 280.000 km. A fost adusa din Belgia, este înscrisă cu acte în regula pe Bulgaria. Accept și schimburi, în special cu golf 3 GTI sau golf 4 gti(poate fii și neinscris. Mașina o dau deoarece vreau sa trec la ceva mai puternic . pentru variante prețul crește la 1700.masina merita văzută. Este într-o stare foarte buna pentru vârsta ei. Accept orice test! Ca sa vedeti si poze, va…