Search Results

Search results 1-20 of 38.

Symbol 2006 1.5 dci

aleexxx - - Renault

Noul symbol este un logan lift face

Symbol 2006 1.5 dci

aleexxx - - Renault

Da in familie ,cu un var ,modelul meu ,cred ca este in turcia facut ,noul symbol si parca si clio tot la noi se face "Curatat" a fost de mine chiar daca inca nu am carnetul de conducere

dacia nova gt

aleexxx - - Dacia Nova și SupeRNova

Ms pt documentar ,sa stii ca sunt bune masinile isi fac treaba ,chiar daca nu e facuta in romania ,tot de aceeasi firma apartin

Symbol 2006 1.5 dci

aleexxx - - Renault

Salut scuze de absenta pe forum ,dar acum am timp ,o sa incep cu povestea: Am luat un renault symbol nemiscat de 6 luni. Cu probleme la injectoare ,dar s-a rezolvat la service cu 1000 de lei ,masina a fost luata la schimb pe o dacia 1300 ( cea din avatarul meu) ,cam grea despartirea dupa ce am investit ,dar totusi nimeni nu iti ofera o masina. De 3000 € pe o masina veche care costa maxim 400€ ,dar asta e norocul,cam atat cu descrierea poze am doar cateva dar pe parcurs mai adaug + cateva poze pe…

dacia nova gt

Nu se fac la noi dor le aduce la noi si pune emblema de arctic daca esti interesat pot face rost de o lista cu preturi si modele Deocamdata ma descurc la bac ,dar daca am nevoie deschid un topic

dacia nova gt

Salut salut ,scz dar ocupat cu invatat pt bac ,nu am mai intrat pe email si amm uitat ,da mai merge nova ,,symbolul acum adaug o poza si maine I'll bagcu descriere ,p.s la artic se fabrica masini de spalat haine

dacia 1300

aleexxx - - Dacia 1300 și 1310

este o chestie ,dar mie tot imi este dor de masina pe care am invatat sa conduc ,daca acum as putea sa o iau inapoi ,n-as sta pe ganduri

dacia 1300

da el pe masina cerea 1500e ,si voucerul facea cam tot atat asa ca am casat masina in numele lui si a cumparat logan 10 ani

dacia 1300

masina nu a ajuns pe maini bune ,este casata la remat ,respectivul a schimbat masina lui cu a mea pt ca a vrut un logan editie10 ani si nu ii primea reno_ul pt ca nu avea vechime ,iar tata sa gandit sa ii dea dacia la schimb

dacia 1300

o sa il prezint maine,am deja o saptamana de cand tot aman prezentarea

dacia 1300

Ar fii devenit ,dar am vandut masina acum 3 saptamani pe u. Reno symbol 2006 dci Dar o sa gasesc eu una sa o fac cum imi place mie

''scule''

aleexxx - - Moto

Multumesc

Aha ,e si asta o idee ,maine am sa prezint renaultul symbol ,ca azi a venit de la service

Salutare ,au venit modele noi de stickere ,ca vad la stel9812,alt model de sticker ???

''scule''

aleexxx - - Moto

Setul 100 lei ,axul cu came ,mi se pare ca l-a facut el ,fiind si mecanic baiatul,si restul de piese in 200 lei variatoare ,bile ,curea

''scule''

aleexxx - - Moto

Se gaseste ,pt scuterul tau ,am un prieten care ia marit capacitatea la80cc ,un ax cu came modificat ,variatoare modificate ,si avea o forta destul de mare ,in mers daca I'll bruscai se ridica pe o roata

''scule''

aleexxx - - Moto

Nu este un magazin de piese pt scutere si atv-uri + service

''scule''

aleexxx - - Moto

Piesele sunt cumparate de la un magazin din orasul meu ,dar nu aduce prea des ,asa ceva decat pe comanda ,pt ca nu prea snut multi care mai investesc in scutere prea multi bani

''scule''

aleexxx - - Moto

Undeva la 70 -75 km/h dar are plecarea rapida

''scule''

aleexxx - - Moto

Da ,dar cu legile astea,din primavara sunt trase pe dreapta pana iau permisul de conducere ,